Destek Hattı : 0850 532 0759

Toptan Dikim İçin Gerekenler?

  • Anasayfa
  • Toptan Dikim İçin Gerekenler?
Images
Toptan Dikim İçin Gerekenler?
  • 18.03.2022 00:41

Toptan Dikim İçin Gerekenler?

Toptan Dikim

Toptan Dikim talepleri her geçen gün artış gösteren uygulamalardır. Gün geçtikçe ortaya çıkan talepler, modanın hayatımızda artmakta olan önemi, giyim kuşam ve ev tekstil gibi faklı sektörlerdeki tüm taleplerin artış göstermesine neden olmaktadır.

Tüm ihtiyaçlara özel olarak istenen sayıda Toptan fason dikim hizmeti sağlanmaktadır.  Özellikle giyim sektörünün en büyük sorunlarını oluşturan büyük beden dikim ayrıcalıkları profesyonel bir şekilde hayata geçirilmektedir.

Uygun dikim maliyetleri ile istenen formda ürünler kolay bir şekilde tasarlanmaktadır.

Fason Toptan Dikim ücretleri

Fason dikim ücretleri olarak piyasada birbirinden çok farklı fiyatlar ortaya çıka gelmektedir. Bu fiyatlar, dikim maliyetlerine bağlı olarak üretime alınacak olan ürünlerin özelliklerine ve sayışana paralel olacak biçimde birbirinden farklılık göstermektedir.

Fason Dikim/Toptan Dikim Hizmeti Ortalama Ücretler;

Ürünün sayısına bağlı olarak; 40₺ ila 600₺ arasında değişmektedir.

Hızlı ama kusursuz bir dikim için en çok tercih edilen seçeneklerden biri toptan fason üretimdir. Farklı farklı üreticilerin başka bir üreticiden toptan kikim hizmeti almasına verilen isimdir.

 Bu özel hizmet sayesinde büyük firmaların işleri kolaylaşmakta hem zamandan hem de birtakım maliyetlerden kurtulmuş olmaktadır.

Bu işi sayesinde bünyelerinde ek bir alan ayırmalarına gerek kalmamaktadır. Ayrıca personel alımına gerek duyulmadığı gibi ek personellerin getirdiği birtakım risklere de girilmemiş olacaktır.

Ürün çeşitleri

Ürünün adedi

Ürüne ait kumaşı türü

Ürün teslimat süresi

Sürekli veya tek defalık sipariş oluşu gibi etkenlerin her biri 

Tek seferlik ya da düzenli sipariş olmasıdır.

Toptan Dikim Hizmetleri Nelerdir?

Okul üniforması

Özel gösterilere ait kostümler

Ev tekstil ürünleri

İş kıyafetleri

Giyim ürünleri


WhasApp Destek Hattı