Destek Hattı : 0850 532 0759

Sıkça Sorulanlar

Images
 • Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  Web sitemiz üzerinden sipariş verme imkanına sahipsiniz. Ancak diğer tekstil firmalarından ayrı olduğumuzu bilerek, hareket etmeniz son derecede uygun olacaktır. Çalışmalarımız gereği toptan ve özel dikim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu doğrultuda hareket ederek, her zaman hizmetlerimizi bu yönde devreye sokma gayreti içerisinde olmaktayız. Web sitemize giriş yaptıktan sonraki süreçte kayıt evresini tamamlamanız gerekiyor. İnternet üzerinden ya da yakın çevrenizde gördüğünüz, fazlasıyla hoşunuza giden ürünlere ulaşmak adına ne kadar makul bir faaliyeti ortaya koyduğumuzu görebileceksiniz. Ürünlerimizi hazırlarken her bir detaya önem vermekte ve son derecede uygun tasarımları ortaya koyma gayreti içerisine girmekteyiz. Genel olarak çalışmalarımızı belli başlı aşamalardan geçirerek, en uygun sunumlar dahilinde desteğimizi sağlamaktayız. 

  Tasarımların ilk basamağında her zaman siparişlere uygun olan kumaş ve diğer materyalleri temin etmekteyiz. Bu şekilde hareket ederek, sizin sunmuş olduğunuz görsellere bire bir uygun konumda bulunan tasarımlara yer verme işlemlerini hayata geçirmekteyiz. Her bir tasarımın renk, genişlik, uzunluk ve türüne bağlı olarak hareket etmekteyiz. 

  Tasarımlara uygun olarak model ve kalıp hazırlama işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte en uygun modellere yer vermek için uygun şartları ortaya çıkarma gayreti içerisinde hareket etmekteyiz. Kalıplar üzerinden örnek dikimleri gerçekleştirmekte ve provaları bu süre zarfında hayata geçirmekteyiz. Her zaman var olan tasarımlara dayalı olarak işleyişimizi sürdürmekteyiz. Genel itibarıyla bu şekilde meydana getirdiğimiz tasarımların etkin ve uzun vadede kullanımını sağlamaktayız. 

  Web sitemizden bizimle iletişime geçecek olan müşterilerimize her zaman en uygun hizmetleri sağlama gayreti içerisinde bulunmaktayız. Belirtilen tasarımların tamamen aynı düzeyde ve kalitede olmasına dayalı olarak hareket etmekteyiz. Toptan ve özel dikim işlemlerinde bu anlayışı benimseyen bir yapıda olduğumuzu göstermekteyiz. 

  Bünyemizde var olan çalışma sistemimize bağlı olarak her zaman bu şekilde hareket etmekteyiz. Siparişleri kısa süre içerisinde teslim etmek adına genel itibarıyla memnun edebilecek kapasiteye sahibiz. Her zaman bu yönümüzle de dikkat çekerek, geniş bir kullanıcı kitlesine sahibiz. Giderek daha fazla kişiye hitap etmemizden ötürü ne kadar ideal seçenekleri ortaya koyduğumuzu da göstermekteyiz. 

 • Dikim Sepeti Ne İş Yapar?

  Hayal ettiğiniz ve sahip olma niyeti taşıdığınız ancak bir türlü bulamadığınız tüm modelleri Dikim Sepeti baştan yaratarak, bu yönde hizmetler veriyor. Müşterilerini özel gören ve tüm isteklerini kusursuz bir biçimde karşılama gayreti içerisine giren Dikim Sepeti, bu hususta ön planda yer alabiliyor. Birinci sınıf malzemelerden ve kaliteli işçilikten ibaret olan hizmetleriyle asla müşterilerini istemediği sonuçlarla karşı karşıya bırakmıyor. Bu yönüyle de tekstil sektörü içerisinde oldukça adından söz ettiren ve geniş kitlelere hitap eden bir konumda kalmayı da sürdürüyor. Tüm tasarımları titiz bir işleme tabi tutarak tam olarak istenen siparişleri layıkıyla tamamlama hususunda destek veriyor. 

  Dikim Sepeti Tasarımları Fazlasıyla Popüler

  Sadece kişiye özel tasarımlara yönelik hizmet vermeyen Dikim Sepeti, aynı zamanda da seri üretim siparişi veren kullanıcılarını da unutmuyor. Bu doğrultuda hizmetlerini son derecede aktif bir anlayışla gerçekleştirme konusunda ne kadar iddialı bir yapıda yer aldığını da kanıtlar nitelikte bir tavır içerisine giriyor. Diğer dikim evleri ve atölyelerden farklı olarak kaliteyi asla düşürmeden hizmet anlayışını sürdürmeyi esas alıyor. 

  Özel siparişler konusunda da mükemmel tavrını yansıtmaya devam eden bir marka olan Dikim Sepeti, verilen siparişler üzerinden devamlı olarak faaliyet göstermeyi sürdürüyor. Bunun için birtakım bilgileri isteyerek, ona uygun bir şekilde hareket etmekten geri kalmıyor. Böylelikle son derecede etkin olan tasarımlar ortaya çıkıyor. 

  Dikim Sepeti odaklı olarak verilecek olan özel siparişlerde birtakım hususular hakkında mutlaka bilgilendirmede bulunmak gerekiyor. Üretilecek olan modelin görselinin yanı sıra kullanacak olan kişilerin vücut tipi ve ölçüleri bu konuda olmazsa olmazlar olarak değerlendiriliyor. Bu tip veriler ışığında en uygun tasarımların kısa bir süre içerisinde ortaya çıkarılması da kesin olarak görülebiliyor. 

  Özel dikim işlemlerini kusursuz bir biçimde gerçekleştiren Dikim Sepeti, her zaman birinci sınıf malzeme ve kaliteli işçilik ile farkını ortaya koymaktan geri kalmıyor. Bu net tavrını her bir müşteriye yansıtarak, hayal ederek sahip olma amacı güttükleri tüm tasarımlara bire bir oranında sahip olmalarını destekler nitelikte hareket ediyor. 

 • Toptan Dikim Nedir?

  Teknolojinin gelişmesiyle beraber tekstil sektörü de fazlasıyla hareketlendi. Buna bağlı olarak işgücü olanaklarında da ciddi bir artış yaşandı. Daha sistematik bir hal alan bu sektörel faaliyetler sonrasında oldukça kullanışlı ve kaliteli ürünler ortaya çıkmaya başladı. 

  Teknolojinin gelişmesiyle birlikte makineleşmenin artması da tekstil sektörü içerisinde görülmeye başladı. Dikim evleri ve atölyeler içerisinde daha yoğun bir işleyiş toptan dikim işlemlerinde ortaya çıkmaktadır. Bu tip işlemler belirli aşamalar doğrultusunda gerçekleşmektedir. Bu hususta genel itibarıyla belirgin bir hareketlilik ortaya çıkacak ve sistemli bir biçimde de gelişme gösterilecektir. Genel itibarıyla bu yöndeki işlemler sonrasında kaliteli bir süreç gündeme gelebilecektir. 

  Hammadde Alımı 

  Hammadde ve aksesuar malzemeleri, siparişlere uygun olarak elde edilecek ve depolama işlemlerine tabi tutulacaktır. Depolama işlemleri kadar malzemelerin kontrolü de ele alınabilecektir. Bu tipteki malzemeler; renk, genişlik, uzunluk ve tür bakımından kontrollere tutulacaktır. 

  Model ve Kalıp Hazırlama

  Siparişe göre üretimi gerçekleştirilecek olan modellerin ölçülerine bağlı olarak kalıplar hazırlanacaktır. Kalıp hazırlama işlemleri karton ve sert malzemelerden gerçekleştirilebilecektir. Öte yandan kalıp çıkarma işlemleri esnasında en ekonomik tavırların takınılması önemli bir yer tutacaktır. Bir sonraki aşamada örnek ürün dikimi gerçekleştirilecektir. Öte yandan kontrolü de önem teşkil etmektedir. İlk provada gözden herhangi bir hatanın kaçması da tüm üretimi olumsuz bir biçimde tetikleyecek olan bir konumda olacaktır. 

  Kesim 

  Konfeksiyon ve atölyelerde maliyetler her zaman dikkate alınacaktır. Bu tip maliyet hesaplamaları hususunda kesim işlemleri oldukça titiz davranılan bir konumda olacaktır. Planlama esnasında  kumaşlar bu hususta son derecede etkin bir kesim tekniğine dahil edilir. 

  Dikim

  Kesim aşamasında parçalarına ayrılan kumaşlar, dikim bölümünde tekrardan birleştirilmektedir. Burada organize ve planlı bir biçimde hareket etmek de son derecede önemlidir. Parçaların belirli bir sırayla dikilmesi ve modelin doğru bir biçimde tamamlanması bu süre zarfında son derecede önemlidir. 

  Ambalaj

  Modellerin hazırlanmasıyla beraber ütülenmesi söz konusudur. Sonrasında da kontroller yapılarak, ambalajlarının içerisine yerleştirilmesi ve kargolanması süreci de işleyecek türde olacaktır. 

 • Hizmetleriniz Nelerdir ?

  Dikim Sepeti, her zaman müşterilerine özgünlüğü ve kaliteyi sunmaktadır. Gerek özel dikim gerekse de toptan dikim faaliyetlerini yürütse de her bir işlemi kusursuz bir biçimde gerçekleştirme gereği duymaktadır. Özenle ve tam da müşterilerinin istekleri doğrultusunda üretim sürecini başlatmaktadır. Buna bağlı olarak müşteri memnuniyetine odaklanan ve kaliteden ödün vermeyen tavrı sayesinde tekstil sektöründe adından sık söz ettiren firmalar arasında yer almaya devam etmektedir. 

  Üst düzey işçilik ve birinci sınıf kalite malzeme kullanımına önem veren Dikim Sepeti, bu tavrını her bir müşterisine yansıtmaktadır. Tamamen zevklerine ve beğenilerine uygun olarak müşterilerini destekleyerek, tam olarak aradıkları gibi bir sipariş verme işlemlerine yer verecektir. 

  Özel Dikim Hizmetleri

  Anlamlı ve özel günlere mahsus olarak tasarımlara yönelmek isteyenlerin etkili bir konumda yönelecekleri Dikim Sepeti ile beraber tam olarak aradıklarına ulaşmaları kesin olarak görülebilecektir. Herhangi bir tasarımı Dikim Sepeti web sitesine ulaştırarak, aynı zamanda da ölçü ve kalıplar hakkında bilgileri sağlamaları gerekecektir. 

  Dikim Sepeti, bu tip detayları aldıktan sonra kısa bir süre içerisinde işleme koyacaktır. Tam olarak müşterilerinin isteklerini karşılayabilecek ölçütlere sahip olan tasarımları kısa süre içerisinde teslim edecektir. Gerçekten profesyonel bir tavır takınarak, işçiliğini bu yönde sürdüren ekibi sayesinde en makul sonuçları yaratmaya dair girişimler içerisinde bulunacaktır. Böylelikle tekstil sektöründe kişiye has çalışmalarıyla fazlasıyla dikkat çekmeyi sürdürecektir. 

  Toptan Dikim Hizmetleri

  Dikim Sepeti, sadece kişiye has olan tasarımları hayata geçirmekle sınırlı kalmamaktadır. Öte yandan farklı tasarımları çok sayıda hazırlayarak, bu yönde de sipariş almaktadır. Aynı şekildeki hizmet anlayışını toptan dikim hizmetleri konusunda da göstermekte kararlıdır. Bu yönüyle de takdir toplamakta ve genel itibarıyla yaygın bir şekilde talep görmektedir. 

  Teknolojinin nimetlerinden faydalanan ve sektöre bu durumu uyarlayan Dikim Sepeti, toptan dikim işlemlerinin hatasız ve kusursuz bir biçimde tamamlanmasını desteklemektedir. Tamamen müşteri memnuniyetine odaklı olarak hareket etmekte ve kaliteden kesin olarak ödün vermemektedir. Bu sayede tekstil sektörünün önde gelen firmalarından bir tanesi olarak kendini sadece kişiye özel tasarımlarla sınırlandırmamaktadır. 

 • Özel Dikim Nedir?

  Özel dikim işlemleri, kişiye özel olarak gerçekleştirilmektedir. Herhangi bir etkinlik ya da davete katılacak olan kişilere uygun olarak hazırlanan kıyafetler olarak tabir edilmektedir. Kişilerin daha özel hissetmeleri ve özel anlarda giyecekleri tasarımlarla bu durumu yansıtmaları kaçınılmazdır. Tamamen kişilerin zevklerine, beğenilerine ve isteklerine bağlı olarak bu dikim işlemleri gerçekleştirilecektir. Öte yandan özel dikim kıyafetlerin her bir ayrıntısına da dikkat edilecektir. Kişilerin ölçülerine ve vücut tiplerine bağlı olarak uygunluk arz edecektir. Var olan trendler de ele alınmakla beraber kişilerin fiziksel özelliklerine uygun olan tasarımlara yer verilmektedir. Böylelikle son derecede şık ve kusursuz bir görünüme erişme konusunda da oldukça makul seçenekleri içerisinde barındırmaktadır. 

  Özel dikim işlemlerinde her bir malzemenin en üst kalitedeki versiyonları kullanılır. Gerek görüldüğünde tasarımlara aksesuarların dahil edilmesiyle beraber, kişilerin tam olarak hayallerinde var olan kıyafetlere erişmeleri son derecede kolay bir biçimde gerçekleşecektir. 

  Katılım sağlanacak olan davet ya da etkinliklerin konseptlerine uygun bir biçimde de özel dikim işlemleri gerçekleştirilebilecektir. Tüm kıyafetler içerisinde aksesuar, kumaş ve dantel gibi öğelere yer verilecek olup, bunun dışında üst seviyedeki işçilikle birleştikten sonraki zaman zarfında ne kadar kaliteli işlemlerin ortaya çıkacağı da görülebilecek türde olacaktır. Genel olarak bu yönde sonuç sağlayabilecek olan dikim evleri nezdinde beklenen türdeki tasarımlara tam da şartlara uygun biçimde ulaşma hali ortaya çıkmaktadır. 

  Dikimler, kişiye özel olarak gerçekleştirilmesinden ötürü piyasa şartlarından biraz daha pahalı olabilir. Tasarımların meydana getirilmesi konusunda kullanılan tüm malzemelerin yanı sıra işçilik hususu da fiyatı belirleme konusunda önemli bir etkendir. Aynı zamanda tasarıma gösterilen emek ve harcanan zaman da fiyatının ortaya çıkmasında önemli etmenler olarak değerlendirilmektedir. Böylelikle tam da istenen kriterlerde bir fiyat durumu da ortaya çıkacaktır. 

  Özel dikimler, kişilerin zevkini başarılı bir biçimde yansıtır. İçerdiği tarzı, desenleri ve rengi bakımından farklı bir hava yaratma konusunda ideal seçimlerdir. Aynı zamanda başka birinde aynı tip tasarımı görmüyor olmak da bu faaliyetlerden yararlanmak için önemli bir sebep olarak değerlendirilmektedir.  

WhasApp Destek Hattı