Destek Hattı : 0850 532 0759

Kişiye özel dikim ücretleri nelerdir?

  • Anasayfa
  • Kişiye özel dikim ücretleri nelerdir?
Images
Kişiye özel dikim ücretleri nelerdir?
  • 18.03.2022 00:50

Kişiye özel dikim ücretleri nelerdir?

Özel Dikim 

Özel Dikim seçenekleri arasında sıklıkla görülmekte olan tasarımlar genellikle kostümler olmaktadır. Maskot ürünleri, üniformalar ve bir takım fark oluşturan ev tekstil ürünleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özel seçeneklerin her biri kişilerin aklından geçtiği şekilde ve verilen detaylara uygun düşecek bir vaziyette teslim edilmektedir.

 Bu süreçte kişiler ve imalatçı firma arasında doğru bir iletişim kurulması büyük öne arz etmektedir. Klasik ölçülerin dışında farklı kumaşlardan tasarlanan bu özel tasarımlar içim bütün ayrıntılar yerine getirilmelidir.

Kişiye özel dikim ücretleri nelerdir?

Kişiye özel olarak dikimi sağlanacak olan ürünün sipariş adeti

Ürün özellikleri, 

Büyüklüğü, kullanım amacı

Üzerindeki eklentiler 

Gibi durumlara göre parça başı 600 tl’yi bulan bir fiyat tarifsiz ortaya çıkmaktadır.

 Net bir bilgi edinebilmek amacıyla kişiye özel dikim yapan terziler üzerinden bir fiyat alımı yapılması önemlidir. Bu sayede piyasa değerinin ta olarak ne olacağı şeklinde bir bilgi edinerek sipariş sayınızı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Özel Dikim T-Shirt

Bu konuda farklı farklı kumaş türleri kullanılarak kişilere özel bir üretim sıklıkla yapılmakladır. Özellikle yaz aylarında popüler olan bu giyim ürünleri oldukça revaçta olduğu için Fason dikim atölyeleri de yoğun olarak bir talep ile karşı karşıya kalmaktadır.

Farklı ölçülerden ileri gelen ve seçilen kumaş türü ile ilgi toplayan seçenekler her daim kişiye özel bir dikim olarak ortaya çıkmaktadır.


WhasApp Destek Hattı