Destek Hattı : 0850 532 0759

Fason işler nelerdir?

Images
Fason işler nelerdir?
  • 18.03.2022 01:00

Fason işler nelerdir?

İstanbul Fason İş

İstanbul Fason İş, ülkemizin her bir noktasında fazlasıyla talep görmekte olan bir iş daldır. BU ismiyle İstanbul’da faaliyet vermekte olan imalathaneler olarak adlandırılır.

 Çok sayıda işletme kendine ait ürünleri bünyesinde üretmek yerine farklı firmalardan destek alarak dışardan parça başı hizmet alarak yerine getirebilmektedir.

İstanbul Fason iş ne demek?

İstanbul Fason Üretim, İstanbul firmalarının ortaya çıkmakta olan dikim veya üretim işlemlerinin başka firmalarca üstlenilmesi anlamına gelmektedir.

Fason işler nelerdir?

Penye fason is verenlerin siparişleri

Dışarıya fason is veren firmaların siparişleri

Fason is veren firmalar İstanbul Avrupa yakasına ait siparişler

Parça başı dikim Fiyatları ile çalışan firmaların siparişleri

Fason dikim işi verilir diye ilan açmakta olan firmaların siparişleri

Fason Dikim atölyesi arayanların siparişleri

Şeklinde birbirinden farklı talep için birbirinden farklı üretim hayata geçirilmektedir.

Fason işler kendi arasında sayısız ürün siparişleri şeklinde sıralanmaktadır. Özellikle tekstil ürünleri, iş kıyafetleri, üniformalar, özel kostümler, kişiye özel ürünler ve kamu kurumlarının farklı talepleri şeklinde zengin bir tasarım özelliğinden ileri gelmektedir.

Fason Atölyeler- Fason Üretim şeklinde her gün ortaya çıkmakta olan yüzlerce farklı talep İstanbul sınırları içerisinde istenen sayıda olmak üzere teslim dilmektedir.

Çeşitli ölçütten oluşan siparişler, doğru kalıplar kullanılarak en doğru biçimde kesilerek doğru dikim aşamalarından geçirilerek satışa hazır bir hale getirilir. Sonucunda ise İstanbul Fason İşler ve memnun müşteriler ortaya çıkmaktadır.WhasApp Destek Hattı