Destek Hattı : 0850 532 0759

Fason iş ne demek?

Images
Fason iş ne demek?
  • 18.03.2022 00:52

Fason iş ne demek?

Fason İş

Fason İş, son dönemlerin çok fazla talep görmek olan sektörlerinden biridir. Artan moda ve giyim talepleri firma ve kişileri bu özel hizmetten yararlanmaya itmektedir. Bu sebeple sıklıkla adını duymaya alışmış bulunmaktayız.

Fason iş ne demek?

Fason üretim demek anlamına gelmektedir.  Gerçek üretici firmaların başka firmalardan yararlanarak ürünlerini ürettirme işlemine verilen isimdir.

Farklı sayıda ve birtakım özelliklere göre sipariş vererek belli bir parça başı ücret karşılığında aldıkları hizmete denilmektedir.

Üretimi yapan imalatçı firma olmasına karşın ürünlerin etiketlerinde siparişi vermekte olan firma etiketi bulunmaktadır.

Fason işler nelerdir?

Fason üretim ve işler olarak çok sayıda ürün grubu günümüzde ard arda sıralanmaktadır. Aracılık hizmeti olarak da adlandırılmaktadır.

Fason işler olarak;

Tekstil ürünleri

Giyim ürünleri,

Okul ürünleri, 

İş kıyafetleri

Kişiye özel dikim ürünleri

Şeklinde hayata geçirilmektedir.

Fason kutu ne demek?

Fason kutu ibaresi, firma tarafından üretilmek istenen ürünün bir başka imalatçı irma tarafından hayata geçirilmesi anlamını taşımaktadır.

Fason dikim ne demek?

Fason dikim ya da üretim, dikim detaylarının eksiksiz bir şekilde imalatçıya aktarılması ile siparişi veren marka için özel olarak dikilmekte olan ürünlere denilmektedir.

Fason is veren firmalar tarafından büyük bir ilgi bulan; Dikim Sepeti,

Evlere fason is, fason dikim, Plastik fason is Verenler, CNC Fason is İlanları ve Torna fason is verenler gibi konularda da popüler bir imalatçı olarak görev almaktadır.


WhasApp Destek Hattı