Destek Hattı : 0850 532 0759

İstanbul Fason İş

Images
İstanbul Fason İş
  • 18.03.2022 00:57

İstanbul Fason İş

İstanbul Fason İş

İstanbul Fason İş, İstanbul’da talep edilmekte olan fason dikim işlerinin gerçekleştirildiği bir hizmet türüdür. Özellikle tekstil ürünleri için yaygın olarak ortaya çıkan fason üretimini karşılamak amacıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Bu özel hizmet sayesinde firmalar ürünlerini aracıya firmaya ürettirerek zamandan ve birtakım maliyetlerden kurtulmaktadır.

İstanbul Fason İş Nedir?

İstanbul Fason üretim, Fason üretim, Fason dikim atölyesi, Fason iş, Fason atölyeler, Fason işverenler, Fason iş ilanları ve fason iş konularının yerine getirildiği özel hizmete verilen addır.

 Özel kalıplara uyularak firmalar tarafından verilen siparişler eksiksiz bir şekilde teslim edilmektedir.

Fason işler nelerdir?

Penye fason is veren firmalara ait üretimler imalathane tarafından yerine harfiyen getirilir. Ayrıca kendi bünyesinde üretmek yerine; dışarıya fason is veren firmalar da bu özel hizmetten fazlasıyla yararlanmaktadır.

 Bu sayede kendi markalarını taşıyan ürünleri aracı hizmetinden yararlanarak kolayca kullanılır hale getirebilmektedirler.

Fason is veren firmalar İstanbul Avrupa yakası noktasında oldukça sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Üretim için işi en özel şekilde yerine getiren imalathane ile anlaşma sağlanarak belirli özelliklerden oluşan ürünler, teklif fiyatı üzerinden tamda istenilen zamanda teslim edilebilmektedir.

Parça başı dikim Fiyatları nedir?

 Dikim için sunulan ürüne ait birçok farklı özellik fiyatları değişkenleştirir. 30 TL İLE 600 TL arasında değişen parça başı dikim fiyatı piyasada yer almaktadır.

Fason dikim işi verilir şeklinde ilan veren her firma işi gerektiği titizlikle yapmakta olan bir firma tercih etmektedir.
 


WhasApp Destek Hattı