Destek Hattı : 0850 532 0759

İstanbul fason dikim işi ne demek?

  • Anasayfa
  • İstanbul fason dikim işi ne demek?
Images
İstanbul fason dikim işi ne demek?
  • 18.03.2022 00:58

İstanbul fason dikim işi ne demek?

İstanbul Fason İş

İstanbul Fason İş, Bu bölgede hizmet vermekte olan firmaları ilgilendirmekte olan bir hizmet türüdür. Özellikle İstanbul içerisinde yer alan ve bu noktada oluşan talepleri en hızlı biçimde yerine getirmekte olan seçkin imalathanedir.

 Konuda uzman, gerekli eğitimlere sahip, donanımlı bir alt yapı, profesyonel ekip ve en önemlisi de müşterisini anlayarak buna özel çözümler sunabilen işletmelerdir.

 Fason dikim İşi kelimesi, hepimizin hayatın bir noktasında duymuş olduğumuz bir kelimedir. Fason dikim veya fason üretim olarak da aynı ifadeyi oluşturmaktadır.

İstanbul fason dikim işi ne demek?

Fason üretim, imalathanede farklı firmalardan gelen siparişlerin üretiminin gerçekleştirildiği bölümdür. Bu ara da çok sayıda ekipman verilen ürün siparişini baştan sona tasarlamaya özel olarak oluşturulmaktadır.

İstanbul Fason iş ürünleri nelerdir?

Farklı kalıplardan oluşan kişiye özel tasarımlar, 

Bay, bayan, bebe ve çocuk giyimine ait tüm ürünler

İş alanlarına özel farklı kıyafetler

İş kıyafetleri

Eğlence sektörüne ait farklı kostümler

Kurumsal firmaların farklı talepleri

Penye fason is veren firmalar kimlerdir?

Bu işin içinde olan ve yıllardır bu işten kazanç sağlayan firmalar penye olarak satışını yaptığı markasının ürünlerini dışarıdan ek hizmet alarak dışarıya fason is alan imalathaneye yaptırmaktadır.

 Bu sayede kısa sürede istenen sayıda penye fason ürünlerinin dikimi gerçekleştirilmelidir.

Fason is veren firmalar İstanbul Avrupa yakası taraflarında yaygın olarak ortaya çıkmaktadır. Firmalardan gelen tüm talepler detaylara uygun olarak aracı firma tarafından yerine getirilmektedir.

WhasApp Destek Hattı